Can-Pack Food and Industrial Packaging – Nowe technologie dla opakowań spożywczych

Jest częścią

GRUPY CAN-PACK

Fundusze EU


W 2011 r. Can-Pack Food and Industrial Packaging Sp. z o.o. rozpoczął realizację Projektu Unijnego pt. „Opracowanie i wdrożenie technologii produkcji puszek stalowych z ultra cienkich blach” wspieranego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007 – 2013.

 

Informujemy, że dnia 5 kwietnia 2011 r. Can-Pack Food and Industrial Packaging Sp. z o.o. zawarła z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości umowę o dofinansowanie projektu inwestycyjnego, realizowanego w Can-Pack Food and Industrial Packaging Sp. z o.o. Oddział Fabryka Opakowań Metalowych w Brzesku. Wartość dofinansowania, udzielonego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013 to kwota 8 818 050 zł, co stanowi 50% wartości realizowanej pracy badawczej w działaniach 1.4., oraz 40% wartości na jej wdrożenie w działaniach 4.1.

 

Projekt pod nazwą „Opracowanie i wdrożenie technologii produkcji puszek stalowych z ultra cienkich blach” o wartości 21 836 000 zł wiąże się z utworzeniem komórki Badawczo Rozwojowej i zakupem wyposażenia badawczego do laboratorium. W ramach wdrożenia pracy badawczej zostaną zakupione urządzenia produkcyjne. Projekt przyczyni się do zmniejszenia negatywnego wpływu na środowisko naturalne poprzez zmniejszenie materiałochłonności i energii na jednostkę produkcji.

 

 


 

Pragniemy poinformować że z dniem 30.06.2014 r. został zakończony realizowany przez Can-Pack Food and Industrial Packaging sp. z o.o. II-etap Projektu Unijnego pt. „Opracowanie i wdrożenie technologii produkcji puszek stalowych z ultra cienkich blach” wspierany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007 – 2013.
Więcej o Programie Innowacyjna Gospodarka


Więcej o Programie Operacyjnym Innowacyjna Gospodarka...

Więcej o Europejskim Funduszu Rozwoju Regionalnego...

Strona Unii Europejskiej

Strona Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości

Strona Ministerstwa Rozwoju Regionalnego

Strona Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego
.
FaLang translation system by Faboba