Can-Pack Food and Industrial Packaging – Nowe technologie dla opakowań spożywczych

Jest częścią

GRUPY CAN-PACK

Technologie

JAK WYRÓŻNIĆ PRODUKT …

 

Pomimo, że opakowania metalowe są znane już od ponad 200 lat i zasada ich użytkowania nie zmieniła się, to dzisiejsze, nowoczesne technologie pozwalają na oferowanie opakowań coraz bardziej atrakcyjnych i przyciągających wzrok Klientów do produktów na półkach sklepowych.

 

Najczęściej wykorzystywanym narzędziem marketingowym jest wielokolorowa litografia, która może być wykonana na wszystkich elementach opakowania, tj. na pobocznicy, wieczku czy denku. Druk może być wykonywany na podkładzie z białej emalii lub bez niej, co pozwala na osiągnięcie efektu kolorów transparentnych. Możemy zaoferować Klientom również druk z wykorzystaniem efektu matu na całej zadrukowanej powierzchni, lub też matu selektywnego – na wybranych powierzchniach. Ciekawe efekty mogą być uzyskane przy użyciu lakierów perłowych, termoczułych – zmieniających kolor pod wpływem temperatury, czy fluoroscencyjnych.

 

Bardzo atrakcyjne są opakowania embosowane, czyli z elementami wytłaczanymi na powierzchni pobocznicy czy denka.

Wyjątkowe efekty możemy osiągnąć również dzięki ekspandowaniu opakowań, co pozwala nam na stworzenie unikalnych kształtów dedykowanych określonej grupie produktowej lub wybranej marce Klienta.

 

Dodatkowe możliwości promocji pozwala osiągnąć również druk na wewnętrznej powierzchni wieczka, pod lakierem zabezpieczającym produkt, a także druk laserowy na kluczyku wieczka łatwo otwieranego.

 

      

 

     

 

 

 

 

  

 

 

.
FaLang translation system by Faboba